Şekerpınar Hurda Metal


Şekerpınar 'da Her Nevi Hurdalarınızı En yüksek Piyasa fiyatlarından yerinizden alıyoruz! Bizden Teklif Almadan Hurdalarınızı Satmayın!

Şekerpınar 'da Hurda Alım Satımı 

Kocaeli Gebze Genelinde bulunan tüm Semtlerden Hurda Alım Satımı Yapıyoruz! En iyi Fiyat Teklifini Simdi Alın! 
Şekerpınar Hurda Hurda Hurdacılar Hurdacı Firması

Şekerpınar 'da Muhtelif hurdalarınızı en güncel fiyatlarla değerinde ve nakit olarak satın almaktayız. Fiyatlar mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Şekerpınar 'da Güncel Hurda alım satım fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Şekerpınar 'da Hurda Alan hurdacılar Hurdacı Firma

Şekerpınar 'da Muhtelif Hurda Fiyatları Hurda Demir Fiyatları Hurda Sac Fiyatları Güncel Hurda Kablo Fiyatları Şekerpınar Hurda Aliminyum sarı bakır Fiyatları, Şekerpınar 'da Krom Hurda Fiyat..Hurda Demir alım satım işi yapan Hurdacı

Şekerpınar Hurdacılık Hurdacı hurdacısı Hurdacıları Firmaları

Şekerpınar 'da Hurdası, Bakır Hurdası, Kablo Hurdası, Pirinç (Sarı) Hurdası, Kurşun Hurdası, Çinko hurdası, Sert Antiminyum Hurdası, Şekerpınar Plastik Hurdası, diğer tüm geri dönüştürülebilir hurdalar.

Şekerpınar Hurda İşi Yapan
Geri Dönüşümcüleri Şirketler

Şekerpınar 'da Kablo Alım Satımı Yapan Hurdacı Hurdacılar Şekerpınar Geri Dönüşümcüler Üsküdar 'da Fason Kablo Kıran Hurdacılar Hurda Plastik Alım Satımı! Güncel Hurdakablo Piyasa fiyatları Borsası.

Biz Kimiz? Hakkımızda Bilgi   

Anadolu Hurda Metal YİĞİTSAN Metal Pazarlama Sanayii Olarak 2001 yılında Hasan Yiğitgülsün tarafından Hurdacılık ve Geri Dönüşüm alanlarında faaliyette Bulunmak üzere İstanbul ili Kurtköy ilçesinde Sektöre Dahil Olmuştur .


Şekerpınar 'da Hurda Alım Satım Hurda Sarı Alım Satımı Hurda Bakır Hurda Aliminyum Hurda Plastik Alım Satımı Hurda Krom
Kocaeli 'de bulunan tüm semtlerden Hurda  Demir Bakır Sarı ve Muhtelif Madenlerin Alım Satımını Yapıyoruz! Çayırova 'da Hurdacı Hurdacılar, Eskihisar Hurdacı Hurdacılar, Gölcük Hurdacı Hurdacılar, Derince Hurdacı Hurdacılar, Hereke Hurdacı Hurdacılar, Yarımca Hurdacı Hurdacılar, İzmit Hurdacı Hurdacılar, Karamürsel Hurdacı Hurdacılar, Şifa mahallesi  Hurdacı Hurdacılar, Sapanca Hurdacı Hurdacılar, Kartepe Hurdacı olarak hurda alımı yapmaktayız. Kapınızda nakit ödeme işlemi yapmaktayız.

Kocaeli Genelinde bulunan tüm semtlerden Hurda Kablo Alım Satımı Yapıyoruz!
Gebze Hurdacı, Darıca Hurdacı, Gemlik Hurdacı, Çınarcık Hurdacı, Tütünçiftlik Hurdacı, Değirmendere Hurdacı, Kocaeli Hurdacı,
Köseköy Hurdacı Hurdacılar Derbent Hurdacı, Dilovası Hurdacı, Çayırova Hurdacı, Şekerpınar Hurdacıları olarak hurda alımı yapmaktayız. 


Alımını Yaptığımız Hurdalar 

Youtube 'deki Kanalımıza Göz Atmanızı Bekleriz

Hurda Demir
Paslanmaz Hurda
Preslenmiş DKP
Açık Saç Artığı
Hurda Demir Talaşı
Hurda Bakır
Alüminyum Hurdası
Pirinç (Sarı) Hurdası
Hurda Kablo
P.V.C. Plastik Hurdası
Hurda Sac Mamülleri
Hurda Levha

Bize Anlık Mesaj Yazın! (DM)

Not: Mesajınıza Telefon Numaranızı Yazarsanız Size Daha Hızlı Dönüş Yapılacaktır!

Nerde Konumlanıyoruz!

Telefonlarımız

Hasan YiğitGülsün
0 532 287 50 16

Mrk Depo:
Kurtköy Mahallesi Kahraman Sokak
No: 13/4 Pendik - İstanbul

 © Copyright All Rights Reserved AnadoluHurdaMetal.Com - bu websitesi bir 3web tasarım yapımıdır! this website Updated untill January 2025

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Landing Page Software